JAKOŚĆ W KAŻDYM CALu

Ciepło i bezpieczeństwo

Ciepło i bezpieczeństwo

Wyjątkowy na rynku parametr przenikalności cieplnej Ud równy nawet 0,58 W/m2K, i klasa antywłamaniowości RC2 w standardzie to komfort życia – Twój i Twojej rodziny.

Co oznacza współczynnik 0,58 W/M2K?

Nie mniej, nie więcej jak to, że otrzymujesz jedne z najcieplejszych drzwi dostępnych na rynku. To ciepły wiatrołap zimą i niewychłodzone ubrania Twoich dzieci. To poszanowanie natury – oszczędzając energię, oszczędzasz nie tylko pieniądze, ale również dbasz o środowisko i przyszłość swojego potomstwa.

To trzy kluczowe korzyści:

  1. Ciepło – poczujesz je we wnętrzu swojego domu. CAL to jedyny polski producent drzwi drewnianych będący Ambasadorem Budownictwa Pasywnego (najwyższe standardy opracowane przez niemiecki Passivhaus Institut Darmstadt).
  2. Szczelność – podwójny lub potrójny obwiedniowy system uszczelek spełniających precyzyjnie określone funkcje zapobiega niekontrolowanej wymianie powietrza.
  3. Realne oszczędności na ogrzewaniu – odczujesz je w portfelu. Kontrola na każdym etapie produkcji zapewnia przestrzeganie reżimów technologicznych i konstrukcyjnych potwierdzonych certyfikatami.

Klasa RC2?

To pewność, że zyskujesz drzwi atestowane. To spokojne wakacje i wysoka klasa odporności na włamania – RC2 w standardzie. W drzwiach znajduje się tzw. „wręg antywyważeniowy” – innowacja CAL, która staje się standardem rozwiązań wdrożonych przez polskich producentów, a także wielopunktowe zamki Winkhaus i ciepły, antywłamaniowy zestaw szklany P-4.

Już wiesz, że znalazłeś swoje drzwi? Mamy dla Ciebie więcej powodów!

Skontaktuj się z naszym ekspertem

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.Akceptuję