PRAWDZIWE DRZWI
Powrót do listy promocji

Tniemy na MAXA

27 września 2019
Udostępnij wpis

Promocja dla Wszystkich tych, którzy lubią wyjątkowe okazje. Wybrane modele drzwi aż 400 zł taniej!

Drzwi zewnętrzne PROMOCJA!

Jeśli własnie stoisz przed decyzją czym zamknąć swój dom jeszcze przed zimą – nie wahaj się! Tylko do końca listopada drzwi zewnętrzne PROMOCJA „Tniemy na MAXA„. Ułatwiamy podjęcie decyzji i zainwestowanie w #prawdziwedrzwi, które zapewnią bezpieczeństwo i ciepło, a jednocześnie będą naturalnie piękne!

W okresie trwania promocji drzwi:

Jagienka będą dostępne w nowej niższej cenie 3137 zł netto,

model: Florian w cenie 4037 zł netto,

a model: Długie w cenie 3237 zł netto.

Sprawdź, gdzie możesz kupić nasze wybrane produkty >> gdzie kupić <<

Zapoznaj się ze szczegółami promocji >> regulamin <<

Zainwestuj w dobre drzwi zewnętrzne PROMOCJA

Drewniane drzwi zewnętrzne to drzwi niedoścignione pod każdym względem.

Pierwszym i dziś najważniejszym dowodem, aby kupić drewniane drzwi zewnętrzne jest ich ekologiczność. Drzwi drewniane jako jedyne na rynku wykonane są z w pełni odnawialnego i biodegradowalnego surowca, jakim jest drewno. Dodatkowo takie drzwi mogą być ponownie przetworzone (upcykling) i zamienione w coś kreatywnego i wartościowego, np. blat stołu bądź elegancką ściankę działową/parawan.

Drewniane drzwi zewnętrzne mogą być bezpieczne, a nawet super bezpieczne. W tym roku CAL jako jedyna firma na rynku uzyskała certyfikat bezpieczeństwa RC2 dla prawie wszystkich konstrukcji płytowych – pojedynczych pełnych i szklonych (BEZ DOPŁATY!), a także z naświetlami bocznymi. Ponadto już od kilku lat posiadamy certyfikat RC3 dla drzwi pełnych.

Przy odpowiednim parku maszynowym i doświadczeniu wieloletnich pracowników z drewna mogą powstać naprawdę wyjątkowe drzwi, spełniające oczekiwania najbardziej wyrafinowanych klientów. Mogą to być zarówno wzory nowoczesne, jak i klasyczne czy wręcz renesansowe. Nie jest to absolutnie możliwe dla metalu i PVC.

Teraz te wyjątkowe cechy możesz otrzymać aż 400 zł netto taniej! Drzwi zewnętrzne CAL – promocja specjalnie dla Ciebie!

Łap okazję :)

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zakład Stolarki Budowlanej „CAL” Z. Cywiński i wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Suwałkach, ul. Piaskowa 5, wpisany do Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Białymstoku XII Wydziału Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000021604, REGON: 790506845, NIP: 8440005098, moich danych osobowych pozyskanych przy użyciu plików "cookie". Wyrażenie zgody jest dobrowolne, przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem. Dane osobowe w postaci adresu IP będą przechowywane przez 90 dni.Akceptuję