JAKOŚĆ W KAŻDYM CALu

Złota gwarancja

20 lat gwarancji na drzwi zewnętrzne z Kolekcji Luksusowej Nowej Generacji firmy CAL

Gratulujemy zakupu drzwi CAL! Bazując na ponad 30-letnim doświadczeniu zapewniamy Państwa o trafności dokonanego wyboru, na dowód czego z przyjemnością oferujemy Państwu specjalną 20-letnią gwarancję na zakupione przez Państwa drzwi zewnętrzne z Kolekcji Luksusowej Nowej Generacji.

Dzięki drzwiom CAL Państwa dom przez wiele lat będzie bezpieczny, ciepły i cichy, a powroty do domu będą wyłącznie przyjemnością. CAL to gwarancja stabilności i pewności, że firma przetrwa każdy kryzys. Dlatego mają Państwo pewność, że za 20 lat CAL nadal będzie Państwu służył swoim profesjonalizmem i doświadczeniem.

Warunki złotej gwarancji CAL

Kwestionariusz

Dane produktu

Dane osobowe

- Wykonanie zdjęcia inwestycji i publikacja
Klauzula informacyjna
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, że:

1.Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Zakład Stolarki Budowlanej „CAL” Z. Cywiński i wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Suwałkach, ul. Piaskowa 5, wpisany do Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Białymstoku XII Wydziału Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000021604, REGON: 790506845, NIP: 8440005098
2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu niezbędnym do realizacji wysyłki wiadomości e-mail na podstawie art. 6.ust.1 lit a.
3. Pana/Pani dane osobowe będą przechowywane przez okres 10 lat. Po upływie tego okresu dane zostaną usunięte.
4. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania , prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
5. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
6. Podanie prze Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.Akceptuję